Price: HK$2,257.98
Original Price: HK$4,187.70
| Plug(Voltage) | UK Plug(220-240V) |
| Brand | Redmi |
| Screen Size | 6.67" |
| Rear Camera | 200MP |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Phone Battery Capacity | 5110mAh |
| Power Supply | Wall Plug |
| CPU Brand | Snapdragon |
| SKU | sw25041743340099939 |